In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

PO

 

Odsłon : 1850999

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Debaty publiczne

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane na debaty publiczne dot. marki lokalnej. Debaty odbywać się będą w gminach i miastach Kotliny Jeleniogórskiej. Spotkania będą miały na celu przybliżenie pojęcia marki lokalnej poprzez warsztaty i dyskusje. Zaprezentowane zostaną dobre praktyki marek lokalnych w Polsce i na świecie oraz korzyści płynące z marki lokalnej.

Harmonogram debat: pobierz

 

Zaproszenie na 2 turniej II Grand Prix Jeżowa Sudeckiego w tenisie stołowym sezon 2012/2013

Gminny Ludowy Klub Sportowy „Jeżów Sudecki” w Jeżowie Sudeckim  oraz Zespól Szkół w Jeżowie Sudeckim  zapraszają na 2 turniej tenisa stołowego dzieci i młodzieży w ramach II Grand Prix Tenisa Stołowego Gminy Jeżów Sudecki  2012/2013.

Turniej odbędzie się w sali  gimnastycznej Zespołu Szkół w Jeżowie Sudeckim w sobotę 27.10.2012 r. Rozpoczęcie gier godzina 10:00  Zapisy do 9:45.

Więcej…

 

Fair play dla drużyny z Czernicy

Dnia 27 września 2012 roku podczas sesji Rady Powiatu Jeleniogórskiego starosta Jacek Włodyga wręczył puchar dla drużyny z Czernicy za grę fair play oraz bon o wartości 500 zł na sprzęt sportowy przedstawicielom Gminnego Ludowego Klubu Sportowego  Jeżów Sudecki. Coroczna nagroda przyznawana jest przez Starostę za sportowe zachowanie zawodników na boisku w stosunku podczas rozgrywek w piłce nożnej na terenie powiatu jeleniogórskiego w klasie okręgowej A i B. Laureat nagrody  wykazał się  jak najmniejsza liczba czerwonychi żółtych kartek oraz jak najmniej wykluczeń zawodników z boiska. - Piłkarze Gminnego Ludowego Klubu Sportowego z  Czernicy, w sezonie sportowym 2011/2012, nie otrzymali żadnej czerwonej kartki, zostali ukarani 19. żółtymi kartkami, nie mieli żadnego incydentu na boisku. Puchar odebrali z rąk Starosty Wacław i Artur Lesik – opiekunowie drużyny piłkarskiej z Czernicy. Za te osiągnięcia składamy gratulacje i życzymy, aby wypracowana kultura na boisku była widoczna podczas kolejnych sezonów piłkarskich.

Więcej…

 

Sesja Rady Gminy

Mieszkańcy Gminy Jeżów Sudecki.   Na  podstawie art. 20, ust. 2 ustawy o samorządzie gminnym (tekst jednolity z 2001 roku Dz. U. Nr 142, poz. 1591 ze zmianami) zwołuję  XX Sesję Rady Gminy Jeżów Sudecki,  która odbędzie się dnia 24 października 2012 roku (środa) o godz. 13-tej  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy – Jeżów Sudecki, ul. Długa 63.

Więcej…

 

W dniu 26 października w Urzędzie Gminy w godz. 12:00-14:00 będzie zorganizowany Mobilny Punkt Informacyjny Funduszu Europejskiego

załącznik

 

Bieg górski w Paseky nad Jizerou gmina

W piękną słoneczną sobotę 29.09.2012 r. reprezentacja gminy Jeżów Sudecki wzięła udział w biegu pod górę - Pouťovyh běhu Buďárkou w Pasekach nad Izerą w naszej czeskiej  gminie partnerskiej. W biegu wzięli udział mieszkańcy gminy Jeżów Sudecki, którzy pod opieką nauczycieli wf Zbigniewa Sosa i Andrzeja Zaremby wystartowali w biegu dziewcząt i chłopców w biegach młodzieżowych oraz dorosłych .
Na dystansie 1200 m w  typowym biegu alpejskim /pod górę/ reprezentanci Jeżowa Sudeckiego osiągnęli sukcesy:

Więcej…

 

Akcja Akacja, Akcja Dąb – Niezwykli Dolnoślązacy 2012

dfopDolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza do udziału w siódmej edycji konkursu „Akcja Akacja, Akcja Dąb – Niezwykli Dolnoślązacy 2012”

Idea konkursu pozostaje niezmienna od siedmiu lat, wciąż poszukujemy pełnych inwencji kobiet i mężczyzn, którzy zmieniają świat na lepszy. Nasza akcja promuje i nagradza kobiety oraz mężczyzn, którzy w sposób wyjątkowy działają na rzecz innych osób i swojego otoczenia. Laureaci konkursu w Parku im. Edyty Stein we Wrocławiu zasadzą drzewka akacji i dębu, jako symbole ich wkładu w rozwój środowisk lokalnych Dolnego Śląska.

Więcej…

 

Uchwała Rady Gminy w sprawie podziału Gminy Jeżów Sudecki na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu.

Tekst uchwały

 

XIX Sesję Rady Gminy Jeżów Sudecki

Na  podstawie art. 20, ust. 2 ustawy o samorządzie gminnym (tekst jednolity z 2001 roku Dz. U. Nr 142, poz. 1591 ze zmianami) zwołuję XIX Sesję Rady Gminy Jeżów Sudecki, która odbędzie się dnia 26 września 2012 roku (środa) o godzinie 14-tej w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Jeżów Sudecki, ul. Długa 63.

Więcej…

 

Regulamin Grand Prix Jeżowa Sudeckiego w tenisie stołowym sezon 2012/2013

pobierz plik

 

„Jesienne tradycje na wsi”

Dnia 8 września 2012 roku w Sołectwie Chrośnica odbyło się święto plonów pod hasłem ”Jesienne tradycje na wsi”, zrealizowane zostały w ramach projektu pn.„Bajkowy świat w gminach partnerskich”,  współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz  środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Więcej…

 

Udany start w III Dolnośląskim Biegu Leśnym

Sukcesem zakończyli swój start w III Dolnośląskim Biegu Leśnym w Węglińcu młodzi biegacze z Siedlęcina w dniu 08.09.2012 r.. Biegi były imprezą towarzyszącą Świętu Grzybów. Najlepiej w swoich kategoriach wypadli:

Więcej…

 

Bieg Kubusia – Kowary – 01.09.2012 r.

Udanie rozpoczęliśmy nowy rok szkolno – sportowy. W Biegu Kubusia, który odbył się  okazji Biegu Piwosza dla dorosłych nasi uczniowie osiągnęli sukcesy:

Więcej…

 

Wędrówki po Krainie Ducha Gór

Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Ducha Gór zaprasza w ramach Święta Ducha Gór na Wędrówki po Krainie Ducha Gór w dniach 15,16,23.09.2012 r. oraz 5,6.10.2012 r. Wędrówki będą ukazywały tajemnice przyrody, miejsc oraz ludzi regionu na podstawie gry edukacyjnej Tajemnice Krainy Ducha Gór. Zapraszamy do wzięcia udziału: osoby indywidualne, rodziny z dziećmi i grupy zorganizowane lubiące odkrywać tajemnice codzienności i poznawać niezwykle miejsca. Udział w wędrówkach jest bezpłatny, a na zakończenie wędrówki każda osoba lub rodzina otrzyma egzemplarz gry edukacyjnej "Tajemnice Ducha Gór". Wędrówki będą trwać ok. 5 godziny, jedynie trasa na Śnieżkę trwa ok. 7 godzin. Każdy może zgłosić udział w dowolnej liczbie wędrówek, jeśli czasowo będzie to możliwe. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tak atrakcyjnej formy spędzenia czasu wolnego.


Do pobrania: Regulamin ,  Karta zgłoszenia , Opis tras