In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 pdg

mapagminy1

 

GO

 

PO

 

Odsłon : 959978

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

SKI ARENA ŁYSA GÓRA ZAPRASZA NA NARTY MIESZKAŃCÓW GMINY JEŻÓW SUDECKI

więcej

 

Ptasia grypa

UWAGA!!! Ptasia grypa. Osoby utrzymujące drób proszone są o zapoznanie się z informacją oraz zgłaszanie do Powiatowego Lekarza Weterynarii faktu utrzymywania drobiu." - więcej

 

Sesja Rady Gminy

Mieszkańcy Gminy  Jeżów Sudecki

Na  podstawie art. 20, ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2016 roku poz.466.) zwołuję XIX Sesję Rady Gminy Jeżów Sudecki,  która odbędzie się dnia 30 stycznia 2017 roku (poniedziałek) o godz. 14.00 w Euroregionalnym Centrum Spotkań Gmin Partnerskich –Jeżów Sudecki, ul. Kręta 27.

Więcej…

 

Wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek

 

Badania profilaktyczne Raka Piersi

Badania profilaktyczne Raka Piersi - Profilaktyka stacjonarna

NARODOWY FUNDUSZ OCHRONY ZDROWIA Dolnośląski Oddział Wojewódzki we Wrocławiu

Program adresowany jest do kobiet w wieku 50-69 lat (rocznikowo), które nie korzystały z badań mammograficznych w ciągu ostatnich 24 miesięcy oraz do tych, które otrzymały pisemne wskazania do wykonania ponownego badania mammograficznego po upływie 12 miesięcy. Programem nie mogą być objęte pacjentki, u których wcześniej zdiagnozowano w piersi zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym.
Badanie mammograficzne jest bezpłatne, nie wymaga skierowania.

Więcej…

 

Spotkanie podsumowujące projekt „Seniorzy decydują”

W dniu 24 stycznia (wtorek) o godz. 16.00 w Euroregionalnym Centrum Spotkań Gmin Partnerskich w Jeżowie Sudeckim, ul. Kręta 27  odbędzie się spotkanie poświęcone podsumowaniu  wspólnej senioralnej Wigilii, która  odbyła się dnia 15 grudnia 2016r. oraz planowaniu działań, które seniorzy mogą odjąć wspólnie w 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy seniorów z terenu wszystkich miejscowości.
Mile będą widziani sołtysi – seniorzy oraz radni – seniorzy z gminy Jeżów Sudecki. Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Seniorzy decydują”.

 

Mistrzostwa Gminy Jeżów Sudecki w tenisie stołowym

Gminny Ludowy Klub Sportowy "Jeżów Sudecki" zaprasza mieszkańców gminy oraz członków LZS na Mistrzostwa Gminy Jeżów Sudecki w tenisie stołowym, które odbędą się 28.01.2017 r. w Jeżowie Sudeckim. Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie.

pobierz

 

Bal mikołajkowy

 

Awaria wody

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z awarią wodociągu gminnego w m. Jeżów Sudecki w dniu 04.01.2017 r. mogą wystąpić przerwy w dostawie wody obejmujące obszar od ul. Zachodniej do wysokości szkoły (ul. Długa 80).
Przepraszamy za utrudnienia.

 

Zarządzenie nr 1/2017

ogłoszenie otwartych konkursów ofert na zlecenie realizacji zadań gminy z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu organizacjom pozarządowym oraz podmiotom wymienionym w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz jednostkom organizacyjnym podległym organom administracji publicznej lub przez nie nadzorowanym. więcej

 

Nieodpłatna pomoc prawna w 2017 roku.

Starostwo Powiatowe  w Jeleniej Górze  2017 roku kontynuować będzie nieodpłatna pomoc prawną.

Więcej…

 

Zmiana godzin pracy kasy urzędu w dniu 2016-12-30

DNIA 30 GRUDNIA 2016 r. KASA URZĘDU GMINY CZYNNA  OD GODZ. 8:00 DO GODZ. 12:30
(BEZ PRZERWY)

 

Komunikat o komunikacji zastępczej na trasie Jelenia Góra – Lwówek Śląski

Koleje Dolnośląskie z dniem 12 marca 2017 roku  zamierzają uruchomić połączenia autobusowej komunikacji zastępczej w zamian za dotychczasowe pociągi. W tych okolicznościach Koleje Dolnośląskie proszą o uwagi i informacje na ten temat. Szczegół na stronie internetowej przewoźnika www . Informacje można uzyskać również :  Koleje Dolnośląskie S.A. ul. Kolejowa 2, 59- 220 Legnica, tel. 783 808 031, fax.768 553 302, 

Więcej…

 

Spotkanie autorskie z Joanną M. Chmielewską

więcej