In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 pdg

mapagminy1

 

GO

 

PO

 

Odsłon : 1074546

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Zawody Rowerowe Łysogórki 2017

Więcej…

 

Szkoła Podstawowa w Czernicy oraz Chór „Czerniczanki” zapraszaja na koncert.

Więcej…

 

Sołectwo Jeżów Sudecki, serdecznie zaprasza na obchody „Dni Jeżowa Sudeckiego”

więcej

 

Zmagania tenisowe o puchar pani Sołtys

W sobotę 25.03.2017 r. w Jeżowie Sudecki odbył się VIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Wsi Jeżów Sudecki. Zawody, które otworzyła pani sołtys Teresa Mitka były bardzo dobrze przygotowane. Gry turniejowe przebiegły sprawnie i bez protestów. Dodatkowo wszyscy uczestnicy mieli możliwość skorzystania z bufetu /kanapki, herbata/ przygotowanego przez panie ze szkolnej Rady Rodziców oraz Rady Sołeckiej.
Zwycięzcy  otrzymali nagrody: puchary, medale i dyplomy. W turnieju wzięli udział najlepsi tenisiści z naszego powiatu.

Więcej…

 

Wiosenne sukcesy młodych biegaczy z Siedlęcina

Wiosenne Biegi Przełajowe - Strefa Jeleniogórska XVIII Dolnośląskich Igrzysk  LZS - Mieszkańców Wsi i Miast - Rakowice Wielkie - 31.03.2017 r.
Dużym sukcesem sportowym zakończył się udział naszej reprezentacji w Strefowych Biegach Przełajowych LZS w Rakowicach Wielkich. Przy pięknej pogodzie ponad pięciuset zawodników walczyło o zwycięstwo na trasach od 100 m do 2 km.
Nasi reprezentanci wzięli udział w biegach dla szkół podstawowych. Najlepiej wypadli:

Więcej…

 

Aeroklub Jeleniogórski zaprasza na koncert z okazji Dnia Matki pt. "Nie ma jak u Mamy, czyli piosenki śpiewane sercem".

Serdecznie zapraszamy na koncert z okazji Dnia Matki pt. "Nie ma jak u Mamy, czyli piosenki śpiewane sercem".
Koncert odbędzie się w sobotę 27 maja br. w Jeleniogórskim Centrum Kultury przy ul. Bankowej 28, początek koncertu o godzinie 17.00.
Wstęp wolny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie udziału wraz z podaniem liczby osób na nasz adres mailowy:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie nr telefonu 75 75 260 20.

 

XVII Międzynarodowy Rajd Kolarski

Gmina Jeżów Sudecki zaprasza rowerzystów do udział w XVII Międzynarodowym Rajdzie Kolarskim Powiatów i Miast Partnerskich. więcej

 

IV Łysogórski Marsz Kaczawski

Ski Arena Łysa Góra wraz ze Szkołą Narciarską i Sudeckim Klubem Sportowym Aesculap serdecznie zapraszają w sobotę 20 maja 2017r. na organizowany na Łysej Górze rajd pieszy odbywający się pod nazwą IV Łysogórski Marsz Kaczawski , jest to ciekawa oferta zarówno dla amatorów pieszych wędrówek, jak i wprawionych turystów z dobrą kondycją. Przygotowaliśmy dla Państwa dwie trasy więc każdy znajdzie coś dla siebie.  Uczestnicy rajdu, którzy w nabytych kartach startowych (cena 5,00 PLN) uzyskają potwierdzenie przejść przez wyznaczone na trasie punkty kontrolne uzyskają stempel IVV w książeczkach rajdowych.

Więcej…

 

Taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i odprowadzenia ścieków na okres od 01.06.2017 r. do 31.05.2018 r.

pobierz

 

WYWIAŁO ŚMIECI Z BOROWEGO JARU

AKCJA „ HURAGAN 2017”  wywiała śmieci z Borowego Jaru, a oto efekt tylko jednego dnia (27.04.2017r.)  pracy.  Sprzątamy jeszcze 28.04.2017r.
Zapraszamy mieszkańców  Gminy  do pomocy od 10.00 do 14.00 zbiórka przy  Gościńcu Perła Zachodu. W załączeniu fotorelacja  z  dnia 27.04.2017r.

Sekretarz Gminy
Ewa Nidzgorska

 

Ferie w Jeżowie Sudeckim

W dniach 13.02. – 24.02.2017 roku w Euroregionalnym Centrum Spotkań Gmin Partnerskich, w ramach półkolonii zimowych, odbywały się różnorodne zajęcia. Skorzystało z  nich 33 dzieci z przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum. Organizatorem  zimowiska był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeżowie Sudeckim.

1.    Program obejmował działania skierowane na zaspokajanie specyficznych potrzeb dzieci korzystających z zajęć:
•    działania o charakterze opiekuńczo-wychowawczym.
•    zajęcia rozwijające zainteresowania ze szczególnym uwzględnieniem zajęć plastycznych,
•    działania promujące zdrowy tryb życia.

Więcej…

 

Sesja Rady Gminy

Mieszkańcy Gminy Jeżów Sudecki

Na  podstawie art. 20, ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2016 roku poz.466 ze zm.) zwołuję XXVII Sesję Rady Gminy Jeżów Sudecki,  która odbędzie się dnia 26 kwietnia 2017 roku (środa) o godz. 14.00 w sali Euroregionalnego Centrum Spotkań Gmin Partnerskich –Jeżów Sudecki, ul. Kręta 27.
Program sesji:

Więcej…

 

Wielkie sprzątanie Borowego Jaru 27-28 kwietnia godzina 10:00-14:00 - ZACHĘCAMY CHĘTNYCH DO POMOCY

W ramach Światowego Dnia Ziemi w dniach 27 i 28 kwietnia 2017 roku, na terenie Borowego Jaru tj. od stóp Wzgórza Krzywoustego w Jeleniej Górze do Jeziora Modrego w Siedlęcinie, odbędzie się akcja porządkowania ścieżek spacerowych i brzegów rzeki Bóbr. W dwóch punktach, będą wydawane ochotnikom worki i rękawice. Zapraszamy do udziału ochotników - przyda się każda para rąk do pomocy.

Termin: 27-28 kwietnia 2017 r. w godzinach 10:00-14:00. Po uprzątnięciu terenu w drugi dzień, działania mogą zakończyć się wcześniej.

Więcej…

 

Kolejne terminy spotkań jednostki projektowej z mieszkańcami Jeżów Sudecki w celu przedstawienia projektu oraz uzgodnienia tras przebiegu sieci wod-kan.

więcej