In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

mapa

 

PO

 

groby

 

Odsłon : 1871187

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych- ODWOŁANIE

odwolanie

Więcej…

 

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych- ODWOŁANIE

Karkonoskie Centrum Gospodarki Odpadami Spółka z o.o. informuje, iż ze względu na panującą w kraju sytuacją epidemiologiczną w kraju, wstrzymuje do odwołania realizację planowanej zbiórki odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz opon i odzieży używanej, która na terenie Gminy Jeżów Sudecki miała być realizowana w dniach 30.03 – 03.04.2020r.  
 
Za powstałe utrudnienia i uciążliwości przepraszamy.

 

Ważne informacje w związku z wystąpieniem koronawirusa.

Mapy zarażeń koronawirusem (SARS-CoV-2) - zobacz

 

INFORMACJA KCGO

Karkonoskie Centrum Gospodarki Odpadami Spółka z o.o. informuje, iż od dnia 16.03.2020r ze względu na zaistniała sytuację epidemiologiczną w kraju, zamknięty do odwołania zostaje PSZOK na terenie KCGO, oraz wstrzymane jest przyjmowanie odpadów od osób indywidualnych, działalności, które nie wygenerowały KPO lub KPOK w systemie BDO, a także wstrzymane są płatności gotówkowe.

 

ZMIANA ORGANIZACJI PRACY URZĘDU GMINY JEŻÓW SUDECKI W STANIE ZAGROŻENIA EPIDEMIĄ

W celu przeciwdziałania  rozprzestrzenianiu się wirusa  COVID-19, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo i troskę o zdrowie  mieszkańców oraz zabezpieczenie  możliwości   funkcjonowania Urzędu Gminy
od wtorku  17 marca do piątku 27 marca 2020 roku wprowadzam  następujące zasady obsługi klientów:

  • Kontakt bezpośredni  z Urzędnikiem  tylko w wyjątkowych sytuacjach po uprzednim zgłoszeniu sprawy telefonicznie i ustaleniu,  czy  wizyta  jest konieczna oraz wyznaczeniu  dnia i godziny  spotkania.
  • Kasa Urzędu będzie nieczynna, płatności z tytułu podatków  i innych opłat  przyjmowane będą wyłącznie  za pośrednictwem bankowości elektronicznej.
    Nr konta - PKO BP SA JELENIA GÓRA   74 1020 2124 0000 8302 0011 0015.
  • Wnioski, podania  i inne sprawy,  prosimy załatwiać za pośrednictwem platformy ePUAP,  telefonicznie lub  za pośrednictwem  poczty i poczty  e-mail. Urzędnicy pozostają  dostępni dla Państwa pod  telefonami.
  • Wykaz najważniejszych telefonów, adresów  e-mail,  ePUAP:

Urząd Gminy Jeżów Sudecki ul. Długa 63, 58-521 Jeżów Sudecki
e-mail: gmina@jezowsudecki.pl
ePUAP: jezowsudecki/skrytka
tel. 757-132-254
tel. 757-132-255
tel. 757-132-257
fax.757-132-255 wew. 120.

Centrala tel. wew.111; numery  na stanowiskach pracy zgodnie z komunikatem głosowym.
Bezpośrednie numery telefonu i adresy e-mail do pracowników  na stronie  Gminy  w linku: kontakt  z urzędnikiem.

Jeśli jednak Państwa obecność w Urzędzie Gminy będzie konieczna  prosimy o zachowanie  zaleceń wskazanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego w zakresie  niezbędnej odległości od  drugiej osoby  oraz  wymaganą higienę  w kontaktach  w celu  zabezpieczenia siebie i innych przed wirusem COVID-19.

Za powstałe niedogodności przepraszamy,  zmiany zostają  wdrożone  w trosce  o zdrowie  nas wszystkich.

Wójt Gminy Jeżów Sudecki
/-/   Edward Dudek
Jeżów Sudecki, dnia 16.03.2020r.                         

 

Odwołanie kursów szkolnych w dniach od 16 marca do 25 marca br.

więcej

 

KOMUNIKAT

Wójta Gminy Jeżów Sudecki  w związku  ze szczególną sytuacją związaną z   zagrożeniem  rozprzestrzeniania się  wirusa COVID-19.

Wójt Gminy Jeżów Sudecki  w związku z  wdrożeniem ustawy  z dnia 2 marca 2020r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych,  mając na względzie bezpieczeństwo  ogółu mieszkańców  zwraca się z  prośbą  o  wyrozumiałość i  cierpliwość  w obsłudze  związaną z ograniczeniem  
w Urzędzie Gminy Jeżów Sudecki  wchodzenia interesantów  do pomieszczeń wydziałowych  pojedynczo, celem załatwienia sprawy.  

Jest to dla nas wszystkich czas  wyjątkowy  i bardzo trudny.  Prosimy o wyrozumiałość i w miarę możliwości  wybieranie  drogi kontaktu z Urzędem mailowo, za pośrednictwem, ePUAP-u lub telefonicznie.
Wykaz bezpośrednich numerów telefonów  do  referatów znajduje się w linku - kontakt z urzędnikiem - na stronie internetowej: kontakt 

Za utrudnienia  przepraszamy.
 

Z up. Wójta Gminy Jeżów Sudecki
Sekretarz Gminy

 

Badania ankietowe

Urząd Statystyczny we Wrocławiu informuje, iż będą przeprowadzane statystyczne  badania ankietowe na  terenie Województwa Dolnośląskiego  na losowo wybranych gospodarstwach domowych. W załączeniu materiał szczegółowy. więcej

 

Informacja o koronawirusie

1

Więcej…

 

ULTRAKOTLINA 2020

UltraKotlina rozgrywana jest w tym roku w dniach 10-11 października. Trasa biegu wiedzie przez cztery pasma górskie: Karkonosze, Rudawy Janowickie, Góry Kaczawskie oraz Góry Izerskie. więcej

 

Starosta Jeleniogórski informuje o punktach nieodpłatnej pomocy prawnej lub mediacji w 2020 r dla mieszkańców Powiatu Jeleniogórskiego, w załączeniu link do strony zawierającej szczegółowe informacje w powyższym temacie :

załącznik, załącznik

 

Młodzi Szybownicy na start

86291349 2916545635055859 2820557692467150848 o

Więcej…

 

Wyłączenia prądu

TAURON DYSTRYBUCJA  S.A. przekazuje informację o planowanych wyłaczeniach prądu w miejscowości Siedlęcin w dniu 25 lutego 2020r. w godz. 9.00-13.00.

Wyłączona będzie ul. Długa od nr 1 do nr 10 , działki 277/9, 277/6, 277/8,281/18, 280/4

 

Ogłoszenie o naborze

Ograniczenie emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację źródeł ciepła na obszarze Aglomeracji Jeleniogórskiej - więcej