In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

PO

 

Odsłon : 1760744

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Informacja

Z UWAGI NA UTRZYMUJĄCE SIĘ UPAŁY I PROGNOZY POGODY, KTÓRE WSKAZUJĄ NA WZROST TEMPERATURY POWIETRZA,  W DNIU 25 CZERWCA 2019 URZĄD GMINY CZYNNY BĘDZIE W GODZINACH od  7.30 do 15.00

PISMA I WNIOSKI MOŻNA SKŁADAĆ DO GODZ. 15.30 W USC LUB REFERACIE  KOMUNALNYM - NA PARTERZE BUDYNKU

 

XV Euroregionalne Forum Straży Pożarnych

W dniu 18 maja 2019 r. w Jeżowie Sudeckim odbyło się XV Euroregionalne Forum Straży Pożarnych, którego głównym celem były ćwiczenia Ochotniczych Straży Pożarnych Gmin Partnerskich.
Spotkanie rozpoczęło się uroczystą zbiórką zastępów strażackich na placu przed remizą OSP Jeżów Sudecki, na której dh Andrzej Kacperski i Wójt Gminy Edward Dudek powitał zaproszonych gości i strażaków.

Więcej…

 

Raportem o stanie Gminy Jeżów Sudecki

pobierz - Informacja o raporcie dla mieszkańców

pobierz - zgłoszenie mieszkańca

pobierz - lista osób popierajacych

więcej

 

Gmina Bozkov zaprasza na Bozkovski Odpust

Więcej…

 

Mapa lokalizacji Pikniku Średniowiecznego i miejsc parkongowych

mapka

plakat

 

Ogłoszenie o naborze wniosków

W dniach 28.06.2019 do 12.07.2019r w godz. 7:00-15:00
Wszystkie niezbędne informacje na stronie
www.lgdpartnerstwoizerskie.pl

"Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania – Partnerstwo Izerskie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na działanie:

Nr ogłoszenia o naborze: 1/2019 – Rozwój działalności gospodarczych
Nr ogłoszenia o naborze 2019 – Tworzenie inkubatorów przetwórstwa lokalnego
 
 
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.lgdpartnerstwoizerskie.pl lub w biurze Stowarzyszenia
LGD Partnerstwo Izerskie, Ubocze 300, 59-620 Gryfów Śląski, tel.757813163,
email: biuro@lgdpartnerstwoizerskie.pl

Więcej…

 

Giganty nad Jelenią Górą

18 maja br. na lotnisku aeroklubu jeleniogórskiego w Jeleniej Górze odbył się pierwszy zlot gigantów (modeli latających) zorganizowany przez Euroregionalne Centrum Modelarskie w Jeżowie Sudeckim. Na zlot przyjechało ponad 40 załóg z Polski i Czech. Zaprezentowano ponad 70 modeli samolotów i szybowców. Przy wspaniałej pogodzie można było podziwiać mistrzowskie popisy pilotażu modelami akrobacyjnymi czy szybowcami przez modelarzy. Nasz zlot zaszczycili  goście w osobie pana Krzysztof Wiśniewskiego Starosty powiatu jeleniogórskiego, który oficjalnie otworzył pierwszy zlot gigantów oraz władze jeleniogórskiego aeroklubu: Jacek Musiał i Bogusław Regulski. Euroregionalne Centrum Modelarskie kolejną imprezę modelarską może zaliczyć za udaną. Liczymy, że od przyszłego roku zlot gigantów będzie stałym punktem Kalendarza imprez modelarskich.

Więcej…

 

Kolorowy Dzień Dziecka w Chrośnicy

W sobotę, 1.06. br. w Chrośnicy odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Upalny dzień uprzyjemnili strażacy z OSP Czernica, którzy przygotowali profesjonalne pokazy. Wóz i sprzęt bojowy, a przede wszystkim zabawy z wodą rozpoczęły radosne święto dzieci. Między blokami animacji, Kolorowe Koło Gospodyń Wiejskich proponowało wspaniałe wypieki, nie zabrakło tradycyjnych kiełbasek, a także bananów z grilla. Wszystkie dzieci otrzymały ciekawe prezenty oraz górę słodyczy. O oprawę muzyczną do późnego wieczoru zadbała Pani Lucyna Krzeszowska. Serdecznie dziękujemy za pomoc  Radzie Sołeckiej, Pani Sołtys, Panu Wójtowi, Kolorowemu Kolu Gospodyń Wiejskich w Chrośnicy,   Jelenia Plast sp.z o.o., restauracji McDonalds z Jeleniej Góry oraz Salonowi Jubilerskiemu Briju.

Więcej…

 

Taryfy cen i stawek opłat za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków

pobierz

 

Ogłoszenie o naborze kandydatów na ławników do Sadu Rejonowego i Okręgowego w jeleniej Górze

wiecej

 

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje

Bezpieczne korzystanie z maszyn rolniczych i narzędzi       
                                                                
Podstawą bezpiecznej praca w gospodarstwie rolnym są sprawne maszyny i narzędzia oraz  odpowiednio zabezpieczone ruchome części tych urządzeń. Przed pierwszym uruchomieniem każdej maszyny należy dokładnie przeczytać instrukcję obsługi (szczególną uwagę należy zwrócić na rozdziały dotyczące mechanizmów działania oraz bezpiecznego użytkowania), zapoznać się z naklejkami ostrzegawczymi na maszynach oraz stosować się do symboli ostrzegawczych i zaleceń producenta.   

Więcej…

 

Fundusze Europejskie na aktywizację zawodową

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, podczas którego przedstawione zostaną możliwości pozyskania wsparcia na aktywizację zawodową osób (staże zawodowe, szkolenia zawodowe, indywidualne pośrednictwo pracy, coaching, szkolenia kompetencji społecznych).
Spotkanie odbędzie się w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze; Pl. Ratuszowy 32/32a; w dniu  12.06.2019 r. w godzinach 10.00 - 13.00.

Więcej…

 

Piknik Średniowieczny

Więcej…

 

Wiosenny Koncert „Rytm i Melodia”

W ramach realizacji przez Gminę projektu pn. „Szlakami dawnego górnictwa po obu stronach Karkonoszy i Gór Izerskich”, realizowanego w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa w ramach Interreg V- A Republika  Czeska – Polska 2014-2020, uczniowie z opiekunami i nauczycielami Szkoły Podstawowej w Czernicy w zabytkowych kościołach zaprezentowali mieszkańcom Bozkova  i Paseky nad Jizerou wiosenny koncert „Rytm i Melodia” przygotowany przez mgr. Annę Skórę, która w szkole prowadzi zespół artystyczny. 

Więcej…