In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 pdg

mapagminy1

 

GO

 

PO

 

Odsłon : 959985

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Półkolonie letnie 2016

ORGANIZACJI  I PROWADZENIA  PÓŁKOLONII LETNIEJ Z PROGRAMEM PROFILAKTYCZNYM W ZAKRESIE NADUŻYWANIA ALKOHOLU, NARKOTYKÓW ORAZ ZACHOWAŃ AGRESYWNYCH
W SIEDLĘCINIE

W dniach od 27 czerwca do 08 lipca 2016 roku  zorganizowana została półkolonia letnia dla dzieci w Siedlęcinie ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jeżowie Sudeckim. Zajęcia odbywały się w sali Domu Ludowego. Dyrektor szkoły Pani Zuzanna Kozyra udostępniła salę gimnastyczną, gdzie odbywały się zajęcia rekreacyjno-sportowe. W ramach postawionych zadań dotyczących m.in. szerzenia wiedzy na temat wychowania w trzeźwości, bez przemocy i narkotyków  oraz promowania bezpiecznego i zdrowego stylu życia, jak również eliminowania zachowań agresywnych uczestnicy półkolonii brali udział w zajęciach warsztatowych dotyczących następujących tematów:

Więcej…

 

Oferta realizacji zadania publicznego LKS „Lotnik” w Jeżowie Sudeckim.

pobierz

 

Sesja Rady Gminy

Jeżów Sudecki, dnia  6 lipca 2016 roku.              

Mieszkańcy Gminy Jeżów Sudecki

Na  podstawie art. 20, ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2016 roku poz.466.) zwołuję XIX Sesję Rady Gminy Jeżów Sudecki,  która odbędzie się dnia 13 lipca 2016 roku (środa) o godz. 14.00 w Euroregionalnym Centrum Spotkań Gmin Partnerskich –Jeżów Sudecki, ul. Kręta 27.

Więcej…

 

Informacja WIOŚ we Wrocławiu

pobierz

 

Obóz dla wolontariuszy ODKRYWAMY WŁASNE DZIEDZICTWO

więcej

 

OGŁOSZENIE Wójta Gminy Jeżów Sudecki

o przystąpieniu do sporządzenia Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Jeżów Sudecki - pobierz

 

II edycja Łysogórek 2016

W niedzielę 26.06.2016r. na terenie ośrodka Ski Arena Łysa Góra odbyła się druga w tym roku edycja zawodów rowerowych Łysogórki 2016. Pogoda nie zniechęciła najwytrwalszych zawodników, na starcie było ich ponad 30.
Zawody te mają już swoją tradycję, ponieważ odbywają się od 2002 roku, niezmiennie w ostatnią niedzielę miesięcy V-IX. W poszczególnych kategoriach startują przedszkolaki, dzieci, młodzież oraz dorośli. Najlepsi otrzymują medale i pamiątkowe dyplomy. Prowadzona jest osobna klasyfikacja w kategorii OPEN, na którą składa się suma punktów uzyskana w pięciu edycjach. Dodatkowo wśród zawodników, którzy wezmą udział we wszystkich wyścigach wyłoniona zostanie nagroda niespodzianka.

Więcej…

 

HISTORIA LOTNICTWA ŚLĄSKA

W listopadzie 2010 roku Muzeum Górnośląskie - Oberschlesisches Landesmuseum w Ratingen w zachodnich Niemczech otwarło wystawę „Orzeł nad Śląskiem – wydarzenia i pionierzy w historii żeglugi powietrznej”. Dyrektor muzeum dr Stephan Kaiser zwrócił się z prośbą do Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, Henryka Mynarskiego – właściciela Zakładu Szybowcowego „Jeżów” jego imienia oraz do piszącego te słowa Stanisława Błasiaka o wypożyczenie eksponatów na tę wystawę. Jego prośbie w pełni zadośćuczyniono. Na otwarcie wystawy pojechali z Jeżowa Sudeckiego: Henryk Mynarski, Aleksander Bugajski, Leszek Jankowski, Tadeusz Kaczmarek i niżej podpisany.

Więcej…

 

Zapraszamy na półkolonie letnie 2016

więcej

 

Podziękowanie za udział we wspólnym wędrowaniu "Szlakiem nadbobrzańskich wież"

Więcej…

 

Środa z Funduszami dla przedsiębiorców na rozwój

pobierz

 

Środki PROW 2014-2020.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania ,,Partnerstwo Izerskie” dnia 17 maja 2016 r. podpisało umowę z Urzędem Marszałkowskim na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez Społeczność. W ramach otrzymanych środków beneficjenci będą mogli pozyskać fundusze na: zakładanie i rozwój działalności gospodarczych, projekty związane z infrastrukturą turystyczną i rekreacyjną, rewitalizacją lokalnych zasobów, wspieraniem ochrony środowiska, zakładaniem inkubatorów przetwórstwa i projekty grantowe. link

Zapraszamy do punktów konsultacyjnych i na szkolenia w poszczególnych Gminach. link

Więcej…

 

Wspólne czesko-polskie spotkanie odpustowe w Bozkove

 

WYPOCZYNEK DLA DZIECI ROLNIKÓW UPRAWNIONYCH DO ŚWIADCZEŃ KRUS ZA 2016r.

Dolnośląska Izba Rolnicza oraz Związek Zawodowy Centrum Narodowe Młodych Rolników w Legnicy zawiadamiają o możliwości skorzystania  z  kolonii letnich z dopłatą  dla dzieci  w wielu 7-16  lat, rodziców  zarejestrowanych w KRUS. W załączeniu informacja , telefon  kontaktowy oraz karta zgłoszenia uczestnika. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

karta uczestnika kolonii , ulotka , karta kwalifikacyjna