In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 pdg

mapagminy1

 

GO

 

PO

 

Odsłon : 1152693

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Przerwa w dostawie wody

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z planowanymi pracami przy wodociągu gminnym, w dniu 29.05.2017 r. (poniedziałek) w Jeżowie Sudeckim
w godzinach 8:00-18:00 wystąpią przerwy w dostawie wody obejmujące strefę od ul. Długiej 80 do wysokości pętli autobusowej wraz z  ulicami: Wrzosowa, Klonowa,Ogrodowa, Lipowa, Topolowa, Szkolna,Kasztanowa, Zachodnia, Południowa, Aroniowa.
Przepraszamy za utrudnienia.

 

Kolejna edycja „Łysogórek” 2017

Już w najbliższą niedzielę 28 maja na terenie ośrodka Ski Arena Łysa Góra w Dziwiszowie rozpoczyna się kolejna już edycja zawodów rowerowych
odbywających się pn. „Łysogórki” 2017. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek do zapisów i udziału w imprezie.
Zawody odbywać się będą w każdą ostatnia niedzielę miesięcy V – IX 2017, cykl zawodów składa się z pięciu wyścigów MTB. Zawody mają formułę otwartą – prawo startu mają zarówno amatorzy i zawodnicy z licencją. Do startu zachęcamy zarówno najmłodszych przedszkolaków, młodzież oraz osoby dorosłe. Wszystkim zawodnikom gwarantujemy dobrą zabawę połączoną ze sportową rywalizacją.

Więcej…

 

Dnia 27 maja br. w ramach czasówek karkonoskich zapraszamy na VIII Czasówkę Szybowcową Jeżów Sudecki – Góra Szybowcowa

 

Gmina Jeżów Sudecki oraz Euroregionalna Centrum Modelarskie zaprasza mieszkańców na imprezę plenerową , pn. „Młodzi modelarze-lotnicy na start”

 

Wspólne transgraniczne spotkanie w Bozkovie.

Więcej…

 

Orientacja zawodowa bez granic

Inicjatywą Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA jest polsko - niemiecki projekt pt:"Orientacja zawodowa bez granic", realizowany we współpracy z niemieckim partnerem ABS Robur GmbH. Jest to projekt współfinansowany przez UE ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach współpracy INTERREG Polska - Saksonia 2014 - 2020.

Więcej…

 

Zaproszenie na spotkanie

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Złotoryi zaprasza: Przedstawicieli Organizacji Pozarządowych, Podmiotów Ekonomii Społecznej, Przedsiębiorstwa Społeczne, Jednostki Samorządu Terytorialnego oraz instytucje wspierające ekonomię społeczną, z powiatu jeleniogórskiego - więcej

 

Zawody Rowerowe Łysogórki 2017

Więcej…

 

Szkoła Podstawowa w Czernicy oraz Chór „Czerniczanki” zapraszaja na koncert.

Więcej…

 

Sołectwo Jeżów Sudecki, serdecznie zaprasza na obchody „Dni Jeżowa Sudeckiego”

więcej

 

Zmagania tenisowe o puchar pani Sołtys

W sobotę 25.03.2017 r. w Jeżowie Sudecki odbył się VIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Wsi Jeżów Sudecki. Zawody, które otworzyła pani sołtys Teresa Mitka były bardzo dobrze przygotowane. Gry turniejowe przebiegły sprawnie i bez protestów. Dodatkowo wszyscy uczestnicy mieli możliwość skorzystania z bufetu /kanapki, herbata/ przygotowanego przez panie ze szkolnej Rady Rodziców oraz Rady Sołeckiej.
Zwycięzcy  otrzymali nagrody: puchary, medale i dyplomy. W turnieju wzięli udział najlepsi tenisiści z naszego powiatu.

Więcej…

 

Wiosenne sukcesy młodych biegaczy z Siedlęcina

Wiosenne Biegi Przełajowe - Strefa Jeleniogórska XVIII Dolnośląskich Igrzysk  LZS - Mieszkańców Wsi i Miast - Rakowice Wielkie - 31.03.2017 r.
Dużym sukcesem sportowym zakończył się udział naszej reprezentacji w Strefowych Biegach Przełajowych LZS w Rakowicach Wielkich. Przy pięknej pogodzie ponad pięciuset zawodników walczyło o zwycięstwo na trasach od 100 m do 2 km.
Nasi reprezentanci wzięli udział w biegach dla szkół podstawowych. Najlepiej wypadli:

Więcej…

 

Aeroklub Jeleniogórski zaprasza na koncert z okazji Dnia Matki pt. "Nie ma jak u Mamy, czyli piosenki śpiewane sercem".

Serdecznie zapraszamy na koncert z okazji Dnia Matki pt. "Nie ma jak u Mamy, czyli piosenki śpiewane sercem".
Koncert odbędzie się w sobotę 27 maja br. w Jeleniogórskim Centrum Kultury przy ul. Bankowej 28, początek koncertu o godzinie 17.00.
Wstęp wolny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie udziału wraz z podaniem liczby osób na nasz adres mailowy:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie nr telefonu 75 75 260 20.

 

XVII Międzynarodowy Rajd Kolarski

Gmina Jeżów Sudecki zaprasza rowerzystów do udział w XVII Międzynarodowym Rajdzie Kolarskim Powiatów i Miast Partnerskich. więcej