In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

PO

 

Odsłon : 1851060

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Kolejny sukces sportowców

W czwartek dnia 13.12.2018 r reprezentacja naszej gminy składająca sie z uczniów Szkół Podstawowych z Jeżowa Sudeckiego i Siedlęcina wzięła udział  w  Dolnośląskich Igrzyskach Integracyjnych Szkół, Ośrodków Specjalnych i Masowych w Dzierżoniowie. W ramach zawodów przeprowadzono cztery konkurencje : bieg sztafetowy, zabawa – „sadzenie ziemniaków", przeciąganie liny oraz turniej piłki nożnej. W zawodach udział wzięło pięć ekip z całego województwa dolnośląskiego.


Nasz zespół osiągnął duży sukces zajmując w klasyfikacji generalnej po czterech konkurencjach I miejsce .
W Dzierżoniowie naszą gminę reprezentowali:
Oliwia Kowal, Martyna Florczyk, Natalia Koprowska, Paulina Czaderska, Marta Marchewka, Aleksandra Hamkało, Mateusz Karmelita, Kacper Balakowski, Jakub Karmelita, Olaf Mela, Kajetan Dusznik, Wiktor Pietrzak
Zawodnicy otrzymali medale oraz słodycze. Po zakończeniu zawodów wszyscy z apetytem zjedli „pyszne” pierogi ruskie.


Gratulujemy !!!
Andrzej Zaremba