In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

mapa

 

PO

 

groby

 

Odsłon : 1871181

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ruszył II nabór wniosków w ramach programu „Mój Prąd”

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) w dniu 13.01.2020r.  uruchomił nabór drugiej  transzy programu pn: „Mój prąd”
Nowością w programie jest strona mojprad.gov.pl, na której można sprawdzić status złożonego wniosku. http://mojprad.gov.pl/ .Nabór potrwa  do 18 grudnia 2020r.
Zasady programu nie zmieniają się. Można starać się o dotacje w wysokości nawet 50 proc. kosztów kwalifikowanych, ale nie więcej niż 5 tys. zł na jedno przedsięwzięcie, czyli zakup i montaż PV od 2 do 10 kW. Dofinansowanie można łączyć z ulgą termomodernizacyjną, o ile koszty przedstawione do rozliczenia zostały pomniejszone o otrzymaną dotację.
Przejrzysty interface strony internetowej prezentuje  podstawowe informacje o programie. Na stronie  dostępny jest również  instruktaż składania wniosków  w  wersji elektronicznej i papierowej  oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

sa
Od 21 października wnioski - poza formą papierową - można składać wnioski  także online przez portal gov.pl (wystarczy mieć profil zaufany, np. konto w bankowości elektronicznej lub e-dowód). Innym ułatwieniem jest składanie wniosków za pośrednictwem instalatorów PV.
Szczegóły programu dostępne są na stronie mojprad.gov.pl. Informacji o nim udzielają też doradcy energetyczni NFOŚiGW (doradztwo-energetyczne.gov.pl). Dodatkowo działa infolinia (tel. 22 45 95 990) i dwa adresy mailowe: mojprad@nfosigw.gov.pl i wnioskimojprad@nfosigw.gov.pl.