In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

PO

 

Odsłon : 1729551

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

"Dzień Seniora" w Płoszczynie

Dnia 22 maja 2011 r. w świetlicy wiejskiej w Płoszczynie odbyło się pierwszy raz i myślimy, że nie ostatni spotkanie Seniorów z Płoszvzyny. Uroczystość została zorganizowana z inicjatywy Rady Sołeckiej w Płoszczynie przy współudziale Sołtysa i Radnej.W imieniu Rady Sołeckiej, Radnej i własnym, Sołtys Filipina Pominkiewicz przywitała wszystkich przybyłych na to spotkanie:

 

  • kierownik GOPS-u w Jeżowie Sudeckim Panią Alicję Karmelitę,
  • Wójta Gminy Jeżów Sudecki Pana Edwarda Dudka,
  • Przewodniczącego Rady Gminy Pana Artura Smolarka,
  • oraz osoby towarzyszące.

Pani Kierownik Gops-u, Wójt i Przewodniczący Rady Gminy serdecznie powitali wszystkich obecnych na tej uroczystości.Spotkanie uświetnił występ artystyczny w wykonaniu młodzieży. Umożliwiło to również Seniorom przybyłym spotkanie się z rówieśnikami, a wspólne biesiadowanie  przy kawie, ciastku i lampce
szampana, pozwoliło na dzielenie się wspomnieniami. Na pewno takie spotkania wnoszą wiele radości do serc Seniorów, a w szczególności wspólne  śpiewanie, a nawet tańce przy magnetofonie. Podczas uroczystości była z nami Jubilatka Pani Genowefa Bittel, która w tym dniu obchodziła swoje 80 urodziny. Poczęstowała wszystkich obecnych tortem oraz szampanem. Jesteśmy Wam wdzięczni Szanowni Seniorzy żeście przyjęli nasze zaproszenie i przybyli na to spotkanie. Myślimy, ze czas który spędziliście z nami nie był straconym i przyniósł wiele radości, a przy rozmowie ze swoimi rówieśnikami przekażecie im jak było miło, przytulnie i serdecznie, co napewno zachęci ich przybycie na rok przyszły na "Dzień Seniora".

Rada Sołecka, Sołtys oraz Radna.