In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

PO

 

Odsłon : 1847992

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Podziękowania

Gmina Jeżów Sudecki, składa podziękowanie dla Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ – SYSTEM  S.A z siedzibą w Warszawie za udzielenie sponsoringu dla Gminy Jeżów Sudecki w kwocie 4.000 zł. Środki te zostaną wydatkowane na organizację  imprezy gminnej pn.  „Kartoflada- Święto Plonów” w której będą uczestniczyli mieszkańcy gminy oraz przedstawiciele gmin partnerskich. 

 

logog

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo odpowiedzialne za transport paliw gazowych sieciami przesyłowymi wysokiego ciśnienia na terenie całego kraju. Jako jednoosobowa spółka Skarbu Państwa o znaczeniu strategicznym dla polskiej gospodarki GAZ-SYSTEM S.A. odpowiada za bezpieczeństwo dostaw gazu ziemnego. 
Obecnie GAZ-SYSTEM S.A. Oddział we Wrocławiu w trosce o bezpieczeństwo energetyczne regionu Dolnego Śląska, a tym samym i Kraju, przystąpił do szeregu inwestycji mających zapewnić niezawodność przesyłu gazu. Jedną z inwestycji jest budowa gazociągu pn. Polkowice-Żary przechodzącego m.in. przez gminę: Szprotawa. Projekt  ten jest dofinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i  Środowisko 2007-2013.
Ważność  tego przedsięwzięcia spowodowała, iż rząd objął budowę tego gazociągu szczególną ustawą, która umożliwi jego realizację wg wyjątkowych reguł.
Jednak budowa tego gazociągu nie tylko będzie zapobiegać sytuacjom kryzysowym na obszarze Dolnego Śląska, ale również w przyszłości,  pozwoli na dostawę paliwa gazowego dla potrzeb nowych odbiorców w tym regionie. Tym samym  planowane inwestycje firmy GAZ-SYSTEM S.A. w dobie kryzysu gospodarczego przyczynią się do uatrakcyjnienia terenów dla inwestorów, tworząc nowe miejsca pracy i w dłuższej perspektywie czasu, procentując rozwojem całego regionu.  GAZ-SYSTEM S.A.  jako marka dążąca do osiągnięcia pozycji nowoczesnej oraz efektywnie zarządzanej firmy, planowane inwestycje prowadzi zgodnie z najnowszą, światową  technologią, co ma na celu zapewnienie zarówno bezpieczeństwa eksploatacji, jak i zminimalizowanie oddziaływania na środowisko naturalne.  Osoby bliżej zainteresowane realizacjami inwestycji firmy GAZ-SYSTEM S.A. zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.gaz-system.pl.