In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

PO

 

Odsłon : 1729615

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Uroczyste otwarcie sali przyrody oraz obchody XV rocznicy nadania szkole podstawowej w Siedlęcinie imienia Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania

 27 września 2011 roku to wyjątkowa data dla Szkoły Podstawowej im. Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania w Siedlęcinie. W tym właśnie dniu nastąpiło uroczyste otwarcie Sali Przyrody oraz świętowaliśmy XV rocznicę nadania szkole imienia Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania. Nasza szkoła brała udział w konkursie „ Nasza szkoła dba o klimat” zorganizowanym przez Tauron Energia i wygrała 40000 zł. Pieniądze zostały przeznaczone na remont  i wyposażenia Sali Przyrody.  Ta wygrana to dla nas wielkie wyróżnienie. Uroczystego otwarcia dokonał  wiceprezes zarządu Tauron Energia Pan Ryszard Turek, wójt gminy Jeżów Sudecki Pan Edward Dudek oraz nauczycielka przyrody Pani Beata Kędroń.

Swoją obecnością zaszczycili nas również: patroni naszej szkoły Pani Jadwiga Kuźmicz, Pan pułkownik Edward Jakubowski, z-ca wójta gminy Jeżów Sudecki Pan Wiesław Zieliński, Pani Małgorzata Sekuła- Szmajdzińska, Pan Zbigniew Ładziński, Prezes Fundacji „ Serdeczna pomoc” Pani Lidia Łotocka, sołtys wsi Siedlęcin Pan Marian Tyka, Radni:      Pani Krystyna Tyka, Pan Ryszard Ślimakowski, przedstawiciel Tauron Energia Pani Monika Meinhart- Burzyńska, przedstawiciel nadleśnictwa Pan Paweł Sondaj, komendant OSP Siedlęcin Pan Marcin Berej, Pani Krystyna Mujta, prezes MPGK Pan Michał Kasztelan oraz Pan Marcin Kondras.  Sala przyrody to niezwykle ważne osiągnięcie dla naszej szkoły. Dzieci będą miały teraz możliwość nauki w nowocześnie wyposażonej sali, do której zakupione zostały: tablica elektroniczna, laptop, rzutnik, nowe ławki i krzesła, najnowsze pomoce zgodne z nową podstawą programowa, mikroskopy, plansze edukacyjne, programy multimedialne. Wszyscy zebrani podczas otwarcia byli zachwyceni wygraną szkoły i bogatym wyposażeniem Sali Przyrody. 27 września 2011roku świętowaliśmy również XV rocznicę nadania naszej szkole imienia Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania.15 lat temu nasza placówka została obdarzona ogromnym zaufaniem przez wspaniałych i pełnych poświęcenia ludzi. Obchody tej wyjątkowej rocznicy miały miejsce w Sali Domu Ludowego w Siedlęcinie. Dzieci wspólnie   z wychowawcami przygotowały piękne programy artystyczne, które były wyrazem wdzięczności dla patronów za ich wsparcie, dobre słowo i pamięć. Wyrazy wdzięczności dla patronów wyrazili również dyrektor szkoły Pani Zuzanna Kozyra- Jędruch oraz wójt gminy Jeżów Sudecki Pan Edward Dudek. Szkoła Podstawowa im. Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania w Siedlęcinie to praca wielu osób, instytucji, to wspólny trud wielu pokoleń ludzi. W imieniu własnym, nauczycieli, dzieci, rodziców składam serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrego serca, którzy od wielu lat pomagają naszej szkole i wspierają ją. Jesteśmy za to ogromnie wdzięczni.

Zuzanna Kozyra- Jędruch