In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

PO

 

Odsłon : 1847986

cz1

Strona Startowa

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Dzień Babci i Dziada w Szkole

Są  w  kalendarzu  dwa  święta  bardzo szczególne,   tak  piękne,  pełne  ciepła i miłości. To Dzień Babci i Dzień Dziadka. Są to święta obchodzone dla uhonorowania babć i dziadków. W tych dniach wnuki składają życzenia swoim babciom i dziadkom, robią laurki, wręczają własnoręcznie wykonane upominki. Życzą zdrowia, szczęścia i zadowolenia. Kochane babcie i dziadkowie wspierają swoje wnuki, są zawsze przy nich, na każdy smutek mają słodkie i pyszne rozwiązania, znajdą radę na każde zmartwienie. Dzień ten ma za zadanie uświadomić dzieciom, jak wiele zawdzięczają  swoim babciom i dziadkom.

W piątek 20 stycznia 2012 roku uczniowie klasy III ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania w Siedlęcinie wraz z wychowawcą Krystyną Sos zorganizowali uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przygotowali wspaniały program artystyczny dla swoich dziadków. Okolicznościowe wiersze oraz piosenki wykonywane przez dzieci stworzyły miłą atmosferę spotkania. Dużą atrakcją były konkursy, w których z przyjemnością udział wzięli babcie, dziadkowie oraz wnuczęta.
Były to następujące konkursy:

  • „Czyj to głos” – poznanie wnuka po głosie,
  • Ulubiony serial babci,
  • Ulubiona dyscyplina sportowa dziadka.

Podczas konkursów wszyscy świetnie się bawili. Stwierdzono, że takie niespodzianki to coś wspaniałego. Na uroczystość zaproszona została dyrektor szkoły Pani Zuzanna Kozyra- Jędruch. Szczególne podziękowania należą się mamom, które jak zwykle stanęły na wysokości zadania. Przygotowały  przepyszny słodki poczęstunek.  Takie spotkania są szczególnie ważne, bo integrują ze sobą aż trzy pokolenia dziadków, rodziców i dzieci.


Krystyna Sos