In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

PO

 

Odsłon : 1807547

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Życzenia Wielkanocne

 

str-1-internet

Więcej…

 

ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW GMINY JEŻÓW SUDECKI DO WŁĄCZENIA SIĘ W SPRZĄTANIE BOROWEGO JARU

Więcej…

 

WSZYSCY TWORZYMY STATYSTYKI – BIERZEMY UDZIAŁ W BADANIACH !

Jak co roku, Główny Urząd Statystyczny i urzędy statystyczne podległe Prezesowi GUS przeprowadzają w całym kraju statystyczne badania ankietowe, których głównym celem jest dostarczenie danych, porównywalnych dla wszystkich krajów Unii Europejskiej ze względu na stosowaną metodologię, dotyczących wielu dziedzin, w tym warunków życia ludności.

Więcej…

 

Przerwa w dostawie wody

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac modernizacyjnych sieci wodociągowej w Dziwiszowie, w dniu 10 kwietnia (środa) od godz. 8.00 do godz. 15.00 w rejonie ulicy Leśnej nastąpi obniżenie ciśnienia wody w sieci, aż do całkowitego zaniku.

Przepraszamy za utrudnienia.
Wójt Gminy

 

Wernisaż wystawy fotografii

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do Siedlęcina na wernisaż wystawy fotografii Pani Elżbiety Bojczuk pt. "Wieża". Ten - może trochę lakoniczny - tytuł w pełni oddaje główny (i jedyny) temat przygotowanych do ekspozycji zdjęć, jakim oczywiście będzie nasza nadbobrzańska wieża.

Więcej…

 

Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Serdecznie zapraszamy na kolejny cykl warsztatów w ramach projektu ”Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie, realizowany przez Fundację Mazelan.

Będziemy gościć wyjatkową osobę , Ben Lazar - wędrowny nauczyciel i animator permakultury, poprowadzi warsztaty na temat zachowania starych odmian drzew owocowych wraz z nauką " szczepienia" drzew.

Ilość miejsc ograniczona, zapisy Monika 691 207 224
W ramach degustacji, zachęcamy do pochwalenia się własnymi produktami lokalnymi

Więcej…

 

BADANIA MAMMOGRAFICZNE !!!

Uprzejmie informujemy, że na terenie Powiatu Jeleniogórskiego w II kwartale 2019 r. będą udzielane świadczenia opieki zdrowotnej w zakresie programu profilaktyki raka piersi - etap podstawowy w pracowni mobilnej ( mammobus) w ramach umów zawartych z DOW NFZ.
Jeżów Sudecki 17 kwiecień 2019r. godz. Od 9.00 do 17.00 ul. Kręta 27 przy OSP.
Świadczeniodawca GENEVA TRUST POLSKA SP. Z O.O.
Alicja Nickiel
Starszy Specjalista
Wydział świadczeń Opieki Zdrowotnej DOW NFZ Tel. 71 7979215

załącznik

 

Światowy Dzień Wody w Szkole Podstawowej w Siedlęcinie

Dnia 22 marca br. w Szkole Podstawowej im. Polskich Nauczycieli Tajnego Nauczania w Siedlęcinie obchodzony był Światowy Dzień Wody. Ta ogólnoświatowa akcja ma zwrócić uwagę ludzi na niewielkie zasoby wody pitnej, globalnie występującej na świecie. Pomimo tego, iż woda cały czas jest surowcem bardzo cennym, to niszczymy jej zasoby zanieczyszczając morza, rzeki i jeziora. Ciągle na świecie z powodu braku czystej wody umierają ludzie. Warto o tym pamiętać odkręcając codziennie kran.

Więcej…

 

Zmagania tenisowe o puchar Rady Sołeckiej

Dnia 16 marca 2019 roku w Jeżowie Sudecki odbył się X Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Rady Sołeckiej Wsi Jeżów Sudecki. Zawody, które otworzył pan wójt gminy Jeżów Sudecki były bardzo dobrze przygotowane. Gry turniejowe przebiegły sprawnie i bez protestów. Dodatkowo wszyscy uczestnicy mieli możliwość skorzystania z bufetu  przygotowanego przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz Rady Sołeckiej. Zwycięzcy otrzymali z rąk pana wójta gminy Edwarda Dudka oraz przedstawicielki Rady Sołeckiej nagrody: puchary, medale i dyplomy. W turnieju wzięli udział tenisiści powiatu jeleniogórskiego i lwóweckiego.

Więcej…

 

Chrośnicka wioska barwnych wątków jako przykład lokalnej społeczności aktywnie tworzącej ekowioskę

Więcej…

 

Obwieszczenie Starosty Jeleniogórskiego w sprawie postępowania o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej polegającej na budowie ulicy Kaczawskiej w Dziwiszowie”.

Obwieszczenie

 

UWAGA !!! Most w Siedlęcinie wyłączony z użytkowania

 Gmina Jeżów  Sudecki otrzymała  informację o wyłączeniu z użytkowania mostu w Siedlęcinie mieszczącego się w drodze powiatowej nr 2646D.
„Wydział Dróg Powiatowych w Jeleniej Górze informuję, że nastąpiła zmiana w terminie wykonania prac na obiekcie mostowym w Siedlęcinie z przesunięciem o jeden dzień tj. na dzień 21.03.2019r. do 22.03.2019r. z przyczyn niezależnych od Wykonawcy, ani Inwestora. Ze względu na całkowite zamknięcie obiektu mostowego, także dla ruchu pieszego - w dniach 21-22.03.2019r., jest planowany przewóz osób (dzieci) mieszkających na terenie Siedlęcina "Górnego" do szkoły podstawowej, a korzystających z obecnie przygotowanej przeprawy dla pieszych. Szkoła indywidualnie ustali harmonogram przewozów z wynajętym przez Starostwo Powiatowe przewoźnikiem.
Pismo podpiał:
Jacek Jakubczak
Dyrektor Wydziału Dróg Powiatowych
Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze
email: j.jakubczak@powiat.jeleniogorski.pl

szczegóły

doatkowa informacja z dnia 2019-03-20 - więcej

 

Sesja Rady Gminy

Na podstawie art. 20, ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 994 ze zm.) zwołuję V Sesję Rady Gminy Jeżów Sudecki, która odbędzie się dnia  25 marca 2019 roku (poniedziałek) o godzinie 14-tej w sali konferencyjnej Urzędu Gminy -Jeżów Sudecki, ul. Długa 63.

1.Otwarcie Sesji:
    a/ stwierdzenie kworum,
    b/ wybór protokolanta,
    c/ wyłożenie protokołu z IV Sesji Rady Gminy.
2. Sprawozdanie z realizacji Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Więcej…

 

Zakaz wypalania traw

Więcej…