In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

PO

 

Odsłon : 1702292

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Komunikat dla stowarzyszeń oraz fundacji wynikający z ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu:

pobierz

 

Zaproszenie

Euroregionalne Centrum Modelarskie w Jeżowie Sudeckim zaprasza na I Mikołajowe Zawody Balonów. Zawody odbędą się na lotnisku w Jeleniej Górze przy ul. Łomnickiej dnia 8 grudnia 2018 roku, godz. 10.00. Podczas zawodów będą puszczane balony robione własnoręcznie przez zawodników na grzane powietrze. Oprócz balonów zawodników będzie balon, w którym będzie można się unieść na kilkanaście metrów do góry z 15 zł. Będzie również wiele dodatkowych atrakcji. Serdecznie zapraszamy i prosimy o potwierdzenie przybycia.

Więcej…

 

Tkamy Chrośnickie Obrazy

Więcej…

 

Przerwa w dostawie wody

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac naprawczych sieci wodociągowej  w Dziwiszowie, w dniu 28 listopada 2018r. (środa) od godz. 8.00 do godz. 13.00 nastąpi obniżenie ciśnienia wody w sieci, aż  do  całkowitego  zaniku.


Przepraszamy za utrudnienia.
Wójt  Gminy Jeżów Sudecki

 

Dzień seniora w Jeżowie Sudeckim

Dnia 6 października 2018r. pani Sołtys wraz Radą Sołecką w Jeżowie Sudeckim kolejny raz zorganizowali uroczyste obchody Dnia Seniora. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania przybyłych gości przez Panią Sołtys Teresę Mitkę oraz Wójta Gminy Pana Edwarda Dudka. Panie Joanna Słabicka  oraz Sylwia Mackiewicz wychowawczynie ze Szkoły Podstawowej  w Jeżowie Sudeckim przygotowały wraz z dziećmi  bardzo zabawny program artystyczny, który został przyjęty z wielka radością. Wspaniałe przedstawienie taneczne w wykonaniu dzieci: Agaty Górki i Michała Kaczmarka, Oliwii Górki i Kamila Barona oraz Nicoli Pawliszak i Daniela Chwedczuk  ze szkoły Tańca Krzysztofa Cieślaka  nagrodzono gromkimi brawami. Występy dzieci  umiliły gościom to uroczyste spotkanie. Na zakończenie występu dzieci obdarowały wszystkich Seniorów pamiątkowymi upominkami.

Więcej…

 

PRZERWY W DOSTAWIE WODY!!!

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac naprawczych sieci wodociągowej w Jeżowie Sudeckim, w dniu 21 listopada (środa) 2018r. od godz. 8.00 do godz. 12.00 nastąpi obniżenie ciśnienia wody w sieci, aż do całkowitego  zaniku, w następujących miejscowościach: - Jeżów Sudecki, Siedlęcin, Płoszczyna oraz Dziwiszów.


Przepraszamy za utrudnienia.

Wójt Gminy

 

Awaria w dostawie wody

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac naprawczych sieci wodociągowej w Jeżowie Sudeckim, w dniu 20 listopada (wtorek) 2018r. od godz. 8.00 do godz. 12.00 nastąpi obniżenie ciśnienia wody w sieci, aż do całkowitego  zaniku, w następujących miejscowościach: - Jeżów Sudecki, Siedlęcin, Płoszczyna oraz Dziwiszów.

Przepraszamy za utrudnienia.

Wójt Gminy

 

Zimowe Utrzymanie dróg

Urząd Gminy Jeżów Sudecki zawiadamia, że zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2018/2019 wykonuje:

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „TOUR”
Sp. z o.o., ul. Obrońców Pokoju 1b, 58-500 Jelenia Góra.
Osobą odpowiedzialną za utrzymanie dróg gminnych jest:
Dyspozytor: tel. nr 75 64 22 912, 75 64 22 917               
w godz. 6.00 – 22.00

Osobą odpowiedzialną za zimowe utrzymanie dróg gminnych
z ramienia Urzędu Gminy Jeżów Sudecki jest:
Agnieszka Salus - Hanusewicz
tel. nr 757 132 254, -255, -257 wew. 140, pok. nr 106
e-mail: srodowisko@jezowsudecki.pl, drogi@jezowsudecki.pl

Więcej…

 

Bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży w Chrośnicy

plakat duzo

Więcej…

 

Dzień 12 listopada 2018r. ( poniedziałek) jest dniem wolnym od pracy.

Na podstawie ustawy z dnia 7 listopada 2018r. ( Dz. U. z 2018r. poz. 2117) o ustanowieniu ŚWIĘTA NARODOWEGO Z OKAZJI SETNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

Wójt Gminy
/-/ Edward Dudek

 

Zmiana rozkładu jazdy MZK w dniu 2018-11-10

Urząd Miasta Jelenia Góra Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w nawiązaniu do utrudnień w ruchu spowodowanych organizacją V Biegu Niepodległości , który odbędzie się w dniu 10 listopada 2018 roku (sobota) proponuje następujące zmiany w rozkładach jazdy. - pobierz

 

Przerwa w dostawie wody

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje,
że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac serwisowo-naprawczych sieci wodociągowej  w Czernicy, w dniu 07 listopada (środa) 2018r. od godz. 9.00 do godz. 16.00 w całej miejscowości nastąpi obniżenie ciśnienia wody    w sieci, aż do całkowitego zaniku.

Przepraszamy za utrudnienia.

 

Zapraszamy na obchody 100-lecia Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej

  • 9 listopada godz. 17.00  -piątek– koncert pt. „Dla Niepodległej” -  Uczniowie  i dzieci z Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Jeżowie Sudeckim –  Euroregionalne Centrum Spotkań Gmin Partnerskich w Jeżowie Sudeckim ul. Kręta 27.
  • 10 listopada  godz.16.00 -sobota – koncert pt. „100 lat Niepodległa”  - Chór „ Czerniczanki” ze Szkoły Podstawowej w Czernicy – Świetlica Wiejska  – Czernica 92.

Więcej…

 

PRZERWY W DOSTAWIE WODY!

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje,  że w związku z koniecznością usunięcia awarii wodociągu w Czernicy w dniu 02.11.2018 r. (piątek) w godzinach  8:00-16:00 wystąpi obniżenie ciśnienia wody w sieci, aż do całkowitego zaniku na terenie całej miejscowości.
Przepraszamy za utrudnienia.
Wójt Gminy Jeżów Sudecki