In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 

mapagminy1

esesja

logo-mrg2

GO

 

PO

 

Odsłon : 1729611

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Sukcesy w tenisie stołowym

Okres jesienny sprzyja w rozwijaniu umiejętności w sportach halowych. Do nich należy jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszej gminie – tenis stołowy. Gminny Ludowy Klub Sportowy „Jeżów Sudecki” od wielu lat organizuje Grand Prix – cykl turniejów dla dzieci i młodzieży. Dzięki treningom i regularnej grze młodzi mieszkańcy gminy osiągają duże sukcesy do których zaliczamy:

Więcej…

 

Aleksandra Borowiec mistrzynią Dolnego Śląska LZS w warcabach stupolowych

Ogromnym sukcesem zakończył się udział mieszkańców gminy w warcabach stupolowych rozgrywanych w ramach XIX Igrzyska Dolnośląskich LZS – Mieszkańców Wsi i Miast.
Po zawodach powiatowych rozegrano 20 października 2018 r. turniej strefy jeleniogórskiej, który był eliminacją do zawodów wojewódzkich. Obie imprezy odbyły się      w Siedlęcinie – w Domu Ludowym oraz Szkole Podstawowej. W zawodach strefowych wzięło udział 114 zawodników i zawodniczek. Do zawodów wojewódzkich zakwalifikowali się zajmują miejsca:

Więcej…

 

Nowe oblicze budynku Remizy Strażackiej w Czernicy

W dniu 20 października 2018 roku strażacy OSP Czernica, mieszkańcy oraz zaproszeni goście świętowali uroczyste przekazanie remizy po przeprowadzonej inwestycji w ramach zadania:” Jeżów Sudecki na rzecz ochrony klimatu – termomodernizacja budynków użyteczności publicznej”, zrealizowanego w ramach PRO WD 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Więcej…

 

Wyróżnienie dla ucznia Szkoły Podstawowej w Czernicy w konkursie„Bezpieczny KRUSnal”

27 listopada 2018r. w Centrum Aktywności Społecznej "Pogórze" odbył się wojewódzki etap konkursu "Bezpieczny KRUSnal",w którym wziął udział  uczeń  klasy V Szkoły Podstawowej w Czernicy Krystian Paluch. Organizatorem tegorocznego konkursu "Bezpieczny KRUSnal" jest oddział regionalny KRUS we Wrocławiu oraz Placówki Terenowe w Jeleniej Górze, Bolesławcu, Lubaniu i Kamiennej Górze.

Więcej…

 

NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA STAROSTWA POWIATOWEGO DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU.

pismo w sprawie punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w powiecie jeleniogórskim - pobierz

 

„Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Jeżów Sudecki”

W ramach w/w zadania usunięto azbest z 4 posesji zlokalizowanych na terenie Gminy Jeżów Sudecki o łącznej masie 13,440 Mg.Wartość ogólna zadania wyniosła: 10 450,94 złotych. Zadanie zostało dofinansowane w formie dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu
w wysokości 6 844,00 złotych.

Więcej…

 

PRZERWY W DOSTAWIE WODY!!!

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac naprawczych odcinka sieci wodociągowej w Czernicy, od dnia 30 listopada 2018r. (piątek) nastąpi obniżenie ciśnienia wody w sieci, aż  do  całkowitego  zaniku, od numeru 22 do numeru 33. Na naprawianym odcinku sieci od dnia  02 grudnia 2018r. woda będzie dostarczana w następujących przedziałach czasowych: od godz. 7.00 do 10.00 oraz od godz. 17.00  do 22.00 - o ile zasoby wody zdatnej do spożycia zgromadzone w zbiorniku na to pozwolą.

Przepraszamy za utrudnienia.

Wójt  Gminy
Jeżów Sudecki

 

PRZERWY W DOSTAWIE WODY!!!

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac naprawczych sieci wodociągowej w Dziwiszowie, w dniu 30 listopada 2018r. (piątek) od godz. 6.00 do godz. 18.00 nastąpi obniżenie ciśnienia wody w sieci, aż  do  całkowitego  zaniku.


Przepraszamy za utrudnienia.
Wójt  Gminy Jeżów Sudecki

 

Komunikat dla stowarzyszeń oraz fundacji wynikający z ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu:

pobierz

 

Zaproszenie

Euroregionalne Centrum Modelarskie w Jeżowie Sudeckim zaprasza na I Mikołajowe Zawody Balonów. Zawody odbędą się na lotnisku w Jeleniej Górze przy ul. Łomnickiej dnia 8 grudnia 2018 roku, godz. 10.00. Podczas zawodów będą puszczane balony robione własnoręcznie przez zawodników na grzane powietrze. Oprócz balonów zawodników będzie balon, w którym będzie można się unieść na kilkanaście metrów do góry z 15 zł. Będzie również wiele dodatkowych atrakcji. Serdecznie zapraszamy i prosimy o potwierdzenie przybycia.

Więcej…

 

Tkamy Chrośnickie Obrazy

Więcej…

 

Przerwa w dostawie wody

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac naprawczych sieci wodociągowej  w Dziwiszowie, w dniu 28 listopada 2018r. (środa) od godz. 8.00 do godz. 13.00 nastąpi obniżenie ciśnienia wody w sieci, aż  do  całkowitego  zaniku.


Przepraszamy za utrudnienia.
Wójt  Gminy Jeżów Sudecki

 

Dzień seniora w Jeżowie Sudeckim

Dnia 6 października 2018r. pani Sołtys wraz Radą Sołecką w Jeżowie Sudeckim kolejny raz zorganizowali uroczyste obchody Dnia Seniora. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania przybyłych gości przez Panią Sołtys Teresę Mitkę oraz Wójta Gminy Pana Edwarda Dudka. Panie Joanna Słabicka  oraz Sylwia Mackiewicz wychowawczynie ze Szkoły Podstawowej  w Jeżowie Sudeckim przygotowały wraz z dziećmi  bardzo zabawny program artystyczny, który został przyjęty z wielka radością. Wspaniałe przedstawienie taneczne w wykonaniu dzieci: Agaty Górki i Michała Kaczmarka, Oliwii Górki i Kamila Barona oraz Nicoli Pawliszak i Daniela Chwedczuk  ze szkoły Tańca Krzysztofa Cieślaka  nagrodzono gromkimi brawami. Występy dzieci  umiliły gościom to uroczyste spotkanie. Na zakończenie występu dzieci obdarowały wszystkich Seniorów pamiątkowymi upominkami.

Więcej…

 

PRZERWY W DOSTAWIE WODY!!!

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac naprawczych sieci wodociągowej w Jeżowie Sudeckim, w dniu 21 listopada (środa) 2018r. od godz. 8.00 do godz. 12.00 nastąpi obniżenie ciśnienia wody w sieci, aż do całkowitego  zaniku, w następujących miejscowościach: - Jeżów Sudecki, Siedlęcin, Płoszczyna oraz Dziwiszów.


Przepraszamy za utrudnienia.

Wójt Gminy