In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 pdg

mapagminy1

 

GO

 

PO

 

Odsłon : 1191747

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Młodzi modelarze lotnicy na start

W ramach realizacji projektu pn. „Współpraca Gmin Partnerskich w tradycji i kulturze dwóch narodów”, Gmina zrealizowała kolejne działanie, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa w ramach Interreg V- A Republika  Czeska – Polska 2014-2020.
Dnia 25 maja br. pod Górą Szybowcową w Jeżowie Sudecki  odbyły się zawody pn.  "Młodzi modelarze lotnicy na start", organizowane przez  Euroregionalne Centrum Modelarskie.
W zawodach oprócz naszych członków,  udział brali modelarze z Bielawy, Dzierżoniowa i Piławy Górnej, rozegrano pięć konkurencji, w których zwyciężyli:

Więcej…

 

Szanowni seniorzy Gminy Jeżów Sudecki

Serdecznie zapraszamy do udziału w II spotkaniu organizacyjnym projektu dla seniorów, które odbędzie się 06 czerwca 2017 o godz.16.00 tej w Chrośnicy- pętla autobusowa ( zagospodarowanie przestrzeni) oraz w świetlicy wiejskiej w Chrośnicy.

Więcej…

 

Gmina Jeżów Sudecki poszukuje pracownika na stanowisko obsługi : Sprzątaczka.

Gmina Jeżów Sudecki poszukuje pracownika  na stanowisko obsługi  : Sprzątaczka.
Informacje  szczegółowe  bip  : czytaj więcej
Termin składania  aplikacji : 9 czerwca 2017r. godz. 12,00

 

Finał VI Grand Prix Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży Gminy Jeżów Sudecki

Finał VI Grand Prix Tenisa Stołowego Dzieci i Młodzieży  Gminy Jeżów Sudecki
W sobotę 20.05.2017 r. w hali sportowej w Jeżowie Sudeckim odbył się 9 finałowy turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Dzieci i Młodzieży- sezon 2016/2017. W minionym roku szkolnym dzieci młodzież z terenu gminy Jeżów Sudecki po raz 6 rywalizowały w cyklu turniejów tenisa stołowego. We wszystkich turniejach brało udział ponad 60 młodych sportowców, którzy musieli co miesiąc spotkać się przy stole z rywalami. Rywalizowali w 3 kategoriach wiekowych. Z godnie z regulaminem najlepszych pięciu graczy w każdej grupie otrzymało dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe, które wręczył zastępca wójta gminy Jeżów Sudecki Artur Smolarek.

Więcej…

 

Gmina Jeżów Sudecki pozyskała środki na termomodernizację.

Wójt Gminy Jeżów Sudecki  informuje  o  wyborze  przez  Urząd  Marszałkowski  Województwa Dolnośląskiego, w ramach naboru RPDS.0303.03-IŻ.00-02-065/16-ZIT AJ projektu Gminy Jeżów Sudecki pn:„Jeżów Sudecki na rzecz ochrony klimatu termomodernizacja  budynków użyteczności publicznej„ do dofinasowania  unijnego.
Wartość całkowita projektu- 2.655.314,63zł.
Rekomendowana wartość dofinasowania -1.158.631,45zł.

Więcej…

 

Piknik modelarski

Gmina Jeżów Sudecki oraz Stowarzyszenie „Euroregionalne Centrum Modelarskie”  zaprasza na Górę Szybowcową na  Piknik Modelarski

Więcej…

 

Awaria wody

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z usuwaniem awarii wodociągu gminnego w miejscowości Czernica, w dniu 31.05.2017r. może występować obniżone ciśnienie wody aż do całkowitego zaniku na terenie całej miejscowości.

Przepraszamy za utrudnienia.

 

Wsparcie na aktywizację zawodową

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Jeleniej Górze w dniu 14 CZERWCA 2017 roku -  zaprasza zainteresowanych na szkolenia pn.:
” Wsparcie  na aktywizację zawodową”.   Tematyka spotkania dotyczyć będzie możliwości wsparcia  z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 osób fizycznych chcących założyć działalność gospodarczej oraz rozwijać i podnosić kompetencje zawodowe i szkoleniowe. - więcej

 

Sesja rady Gminy

Mieszkańcy Gminy Jeżów Sudecki

Na  podstawie art. 20, ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2016 roku poz.466 ze zm.) zwołuję XXVIII Sesję Rady Gminy Jeżów Sudecki,  która odbędzie się dnia 7 czerwca 2017 roku (środa) o godz. 14.00 w sali Euroregionalnego Centrum Spotkań Gmin Partnerskich –Jeżów Sudecki, ul. Kręta 27.
Program sesji:

Więcej…

 

Informacje WIOŚ we Wrocławiu o stanie środowiska na obszarze województwa dolnośląskiego za 2016 r.

pobierz

 

Przerwa w dostawie wody

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z planowanymi pracami przy wodociągu gminnym, w dniu 29.05.2017 r. (poniedziałek) w Jeżowie Sudeckim
w godzinach 8:00-18:00 wystąpią przerwy w dostawie wody obejmujące strefę od ul. Długiej 80 do wysokości pętli autobusowej wraz z  ulicami: Wrzosowa, Klonowa,Ogrodowa, Lipowa, Topolowa, Szkolna,Kasztanowa, Zachodnia, Południowa, Aroniowa.
Przepraszamy za utrudnienia.

 

Kolejna edycja „Łysogórek” 2017

Już w najbliższą niedzielę 28 maja na terenie ośrodka Ski Arena Łysa Góra w Dziwiszowie rozpoczyna się kolejna już edycja zawodów rowerowych
odbywających się pn. „Łysogórki” 2017. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek do zapisów i udziału w imprezie.
Zawody odbywać się będą w każdą ostatnia niedzielę miesięcy V – IX 2017, cykl zawodów składa się z pięciu wyścigów MTB. Zawody mają formułę otwartą – prawo startu mają zarówno amatorzy i zawodnicy z licencją. Do startu zachęcamy zarówno najmłodszych przedszkolaków, młodzież oraz osoby dorosłe. Wszystkim zawodnikom gwarantujemy dobrą zabawę połączoną ze sportową rywalizacją.

Więcej…

 

Dnia 27 maja br. w ramach czasówek karkonoskich zapraszamy na VIII Czasówkę Szybowcową Jeżów Sudecki – Góra Szybowcowa

 

Gmina Jeżów Sudecki oraz Euroregionalna Centrum Modelarskie zaprasza mieszkańców na imprezę plenerową , pn. „Młodzi modelarze-lotnicy na start”