In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 pdg

mapagminy1

 

GO

 

PO

 

Odsłon : 1389872

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Informacja

DNIA 23.03.2018 (piątek) KASA URZĘDU GMINY CZYNNA OD GODZ. 10.00
 

Ogłoszenie

LGD Partnerstwo Izerskie ogłasza nabór wniosków na projekt grantowy: „Aktywizacja i integracja społeczności lokalnej: rozwój oferty na funkcjonowanie i wykorzystanie potencjału społeczności lokalnej i miejsc integracji społecznej oraz podjęcie działań w kierunku poprawy współpracy sektorów (animacja czasu wolnego, współpraca międzysektorowa, oferta na funkcjonowanie i wykorzystanie potencjału miejsc integracji społecznej itp.)” - pobierz

 

PRZERWY W DOSTAWIE WODY!!!

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z koniecznością usunięcia awarii wodociągu gminnego, w dniu 15.03.2018 r. w godzinach 8:00-16:00 może wystąpić obniżone ciśnienie wody aż do całkowitego zaniku w Jeżowie Sudeckim przy ul. Długiej (od przejazdu kolejowego do krzyża), Dworcowej i Bocznej. Przepraszamy za utrudnienia.

 

Dofinansowanie drogi gminnej w ramach PROW 2014-2020

pobierz

 

Regulamin Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Sołtysa wsi Jeżów Sudecki

pobierz

 

Sesja Rady Gminy

Na  podstawie art. 20, ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2017 roku poz.1875) zwołuję XXXVI Sesję Rady Gminy Jeżów Sudecki,  która odbędzie się na dwóch posiedzeniach w sali Euroregionalnego Centrum Spotkań Gmin Partnerskich –Jeżów Sudecki,        ul. Kręta 27.
Program Sesji:

Więcej…

 

PRZERWY W DOSTAWIE WODY!

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z awarią wodociągu gminnego w miejscowości Czernica, w dniu 06.03.2018 r. (wtorek) może wystąpić obniżone ciśnienie wody aż do całkowitego zaniku na terenie całej miejscowości. Za utrudnienia przepraszamy,

 

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze  zaprasza zaingerowanych na spotkanie informacyjne na temat „Wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami - dostęp do wysokiej jakości usług asystenckich i opiekuńczych ". - więcej

 

Druga Kadencja Młodzieżowej Rady Gminy Jeżów Sudecki

Dnia 26.02.2018r.  w sali  konferencyjnej  Urzędu Gminy Jeżów Sudecki  odbyła się  pierwsza  sesja   drugiej  kadencji Młodzieżowej Rady Gminy  Jeżów Sudecki.
Po stwierdzeniu kworum i zatwierdzeniu porządku obrad  Wójt  Gminy Edward Dudek  wręczył   młodym radnym  zaświadczenia o wyborze na Radnego. W drugiej Kadencji  Młodzieżowej Rady mamy   wybranych  dziesięciu  Radnych : Joanna Borowiec, Julia Dubicka, Natalia Jasińska,  Jakub Karmelita ,Oskar Łubik, Maciej Mackiewiecz, Wiktoria Mikucka, Magdalena Puryj, Hubert Szabliński i Urszula Zyśk.

Więcej…

 

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw – Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze

pobierz

 

Praca

WÓJT GMINY JEŻÓW SUDECKI  poszukuje  pracowników na stanowisko :
- podinspektora ds. USC i obronności,
- podinspektora ds. księgowości  i obsługi kasy
- podinspektor ds. obsługi gosp. mieniem komunalnym

szczegółowe informacje na stronie BIP  pod linkiem  -  NABÓR do PRACY

 

Zbiórka Odpadów Wielkogabarytowych , zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz opon i odzieży używanej

 

PRZERWY W DOSTAWIE WODY!

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z koniecznością usunięcia awarii wodociągu w Siedlęcinie przy ul. Kościelnej, w dniu 19.02.2018 r. (poniedziałek) w godzinach 8:00-16:00 wystąpi obniżenie ciśnienia wody w sieci, aż do całkowitego zaniku na terenie całej miejscowości. Przepraszamy za utrudnienia.

 

Kolędowanie w Jeżowie Sudeckim

Dnia 28 lutego 2018r. w sali Euroregionalnego Centrum Spotkań  w Jeżowie Sudeckim odbyło się śpiewanie kolęd przez mieszkańców naszego sołectwa z inicjatywy Pani Sołtys – Teresy Mitki, członków Rady Sołeckiej i zaprzyjaźnionych z Radą Pań. Na początek spotkania uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej w Jeżowie Sudeckim przy wsparciu wychowawczyni pani Joanny Słabickiej rozpoczęli miłe popołudnie prezentując Jasełka. Następnie wystąpił znany i lubiany zespół Dziwiszowianki. Po występie uczestnicy spotkania  gromkim chórem odśpiewali popularne  kolędy przy akompaniamencie dwóch harmonii, pana Jerzego i pana Mariana. Podczas spotkania wszyscy goście zostali poczęstowani gorącymi napojami i świeżo upieczonymi chrustami.. Wspaniała atmosfera naszych  spotkań przyciągnęła  sporą frekwencję gości i przyjaciół z Chrośnicy, Dziwiszowa i Jeleniej Góry.

Więcej…