In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Ekstremalnie

Aktywnie

Wspinaczka

Wędkowanie

Rodzinnie

W górach

Galeria zdjęć

 pdg

mapagminy1

 

GO

 

PO

 

Odsłon : 1074546

cz1

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

II SESJA MŁODZIEŻOWEJ RADY GMINY JEŻÓW SUDECKI

Jeżów Sudecki 1 lutego 2017 roku.


Na podstawie Uchwały nr XV/118/2016 Rady Gminy Jeżów Sudecki z dnia 22 lutego 2016 roku w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Gminy Jeżów Sudecki  zapraszam na II Sesję Młodzieżowej Rady Gminy Jeżów Sudecki, która odbędzie się 9 lutego 2017 roku (czwartek) o godz. 15.00 w sali konferencyjnej   Euroregionalnego  Centrum Spotkań Gmin Partnerskich, Jeżów Sudecki ul. Kręta 27 -  I piętro.

Więcej…

 

Lotniczy Zjazd Na Byle Czym

 

Spotkanie Autorskie z Panią Joanną M. Chmielewską

Dnia 13 stycznia 2017 roku  w piątkowe popołudnie w bibliotece w Dziwiszowie, odbyło się spotkanie z pisarką Joanna M. Chmielewską, na które  przyszło ponad 50 osób: czytelnicy ,zaproszeni goście ,mieszkańcy Dziwiszowa i dzieci. Pani Joanna z zainteresowaniem opowiadała o swoim pisarstwie i życiu np.  jak to się stało że zamieszkała ze swoja rodziną w Szklarskiej Porębie i o tym opisuje w książce pt. „Dom pod wędrownym aniołem”. Zdradziła tajniki pracy, skąd czerpie pomysły na swoje książki. Odpowiadała na pytania zainteresowanych.  Pisarka pisze książki dla dzieci i dorosłych. Ostatnio wydana książka dla dzieci, to „Ręcznikowiec”.

Więcej…

 

Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy…

10 grudnia 2016 roku w Euroregionalnym Centrum Spotkań Gmin Partnerskich   w Jeżowie Sudeckim w ramach realizacji projektu pn. „ Współpraca Gmin Partnerskich w Tradycji i Kulturze Dwóch Narodów” odbył się  koncert świąteczny połączony z kiermaszem bożonarodzeniowym przygotowany przez uczniów, nauczycieli i rodziców Zespołu Szkół  w Jeżowie Sudeckim.

Więcej…

 

SKI ARENA ŁYSA GÓRA ZAPRASZA NA NARTY MIESZKAŃCÓW GMINY JEŻÓW SUDECKI

więcej

 

Ptasia grypa

UWAGA!!! Ptasia grypa. Osoby utrzymujące drób proszone są o zapoznanie się z informacją oraz zgłaszanie do Powiatowego Lekarza Weterynarii faktu utrzymywania drobiu." - więcej

 

Sesja Rady Gminy

Mieszkańcy Gminy  Jeżów Sudecki

Na  podstawie art. 20, ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2016 roku poz.466.) zwołuję XIX Sesję Rady Gminy Jeżów Sudecki,  która odbędzie się dnia 30 stycznia 2017 roku (poniedziałek) o godz. 14.00 w Euroregionalnym Centrum Spotkań Gmin Partnerskich –Jeżów Sudecki, ul. Kręta 27.

Więcej…

 

Wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek

 

Badania profilaktyczne Raka Piersi

Badania profilaktyczne Raka Piersi - Profilaktyka stacjonarna

NARODOWY FUNDUSZ OCHRONY ZDROWIA Dolnośląski Oddział Wojewódzki we Wrocławiu

Program adresowany jest do kobiet w wieku 50-69 lat (rocznikowo), które nie korzystały z badań mammograficznych w ciągu ostatnich 24 miesięcy oraz do tych, które otrzymały pisemne wskazania do wykonania ponownego badania mammograficznego po upływie 12 miesięcy. Programem nie mogą być objęte pacjentki, u których wcześniej zdiagnozowano w piersi zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym.
Badanie mammograficzne jest bezpłatne, nie wymaga skierowania.

Więcej…

 

Spotkanie podsumowujące projekt „Seniorzy decydują”

W dniu 24 stycznia (wtorek) o godz. 16.00 w Euroregionalnym Centrum Spotkań Gmin Partnerskich w Jeżowie Sudeckim, ul. Kręta 27  odbędzie się spotkanie poświęcone podsumowaniu  wspólnej senioralnej Wigilii, która  odbyła się dnia 15 grudnia 2016r. oraz planowaniu działań, które seniorzy mogą odjąć wspólnie w 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy seniorów z terenu wszystkich miejscowości.
Mile będą widziani sołtysi – seniorzy oraz radni – seniorzy z gminy Jeżów Sudecki. Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Seniorzy decydują”.

 

Mistrzostwa Gminy Jeżów Sudecki w tenisie stołowym

Gminny Ludowy Klub Sportowy "Jeżów Sudecki" zaprasza mieszkańców gminy oraz członków LZS na Mistrzostwa Gminy Jeżów Sudecki w tenisie stołowym, które odbędą się 28.01.2017 r. w Jeżowie Sudeckim. Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie.

pobierz

 

Bal mikołajkowy

 

Awaria wody

Urząd Gminy Jeżów Sudecki informuje, że w związku z awarią wodociągu gminnego w m. Jeżów Sudecki w dniu 04.01.2017 r. mogą wystąpić przerwy w dostawie wody obejmujące obszar od ul. Zachodniej do wysokości szkoły (ul. Długa 80).
Przepraszamy za utrudnienia.

 

Zarządzenie nr 1/2017

ogłoszenie otwartych konkursów ofert na zlecenie realizacji zadań gminy z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu organizacjom pozarządowym oraz podmiotom wymienionym w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz jednostkom organizacyjnym podległym organom administracji publicznej lub przez nie nadzorowanym. więcej